پاورپوینت آماده بررسی اصول و مبانی معماری

مطالب دیگر:
📜پاورپوینت بررسی مصر📜روش تحقیق رابطه اعتماد به نفس📜هوش هیجانى📜نظریه های انگیزش در مورد آموزش و پرورش📜معرفی و تحلیل عناصر معماری به عنوان دانه های سازنده فضاهای شهری_و نقش آن در سیما٬بافت ومعماری شهری📜تحقیق و بررسی روش مطالعه و یادگیری📜الگوریتمهای مسیریابی📜پاورپوینت آسیب های اجتماعی📜پاورپوینت بی خانمانی📜تحقیق دستیابی به كیفیت سرویس در شبكه های حسگر بیسیم با استفاده از آتوماتاهای یادگیر📜پاورپوینت تحلیل مجتمع مسکونیhabitat 67📜شبکه های عصبی مصنوعی📜پاورپوینت زبان بدن با تصویر برای توضیحات(خلاصه کتاب زبان بدن آلن پیز)📜پاورپوینت بازار مبتنی برچانه زنی ( بازار خارج از بورس و فرابورس )📜پاورپوینت تاریخچه، معرفی و نحوه محاسبه انواع شاخص(ویژه ارائه کلاسی درسهای مدیریت سرمایه گذاری و تصمیم گیری در مسائل مالی)📜پاورپوینت کارگزار (ویژه ارائه کلاسی درسهای مدیریت سرمایه گذاری و تصمیم گیری در مسائل مالی)📜پاورپوینت ارزش افزوده اقتصادی ( EVA)📜پاورپوینت سیستم های اطلاعات جغرافیاییGIS📜پاورپوینت کارهای عمومی ساختمان📜پاورپوینت تأثیر و کاربرد گیاهان در معماری
پاورپوینت آماده بررسی اصول و مبانی معماری ,پاورپوینت آماده,تحقیق درسی,پاورپوینت آماده|30008433|zjm
پاورپوینت آماده بررسی اصول و مبانی معماری

عوامل موثر بر کانسپت در طراحی هدف تحلیل سایت و مکان یابی ساختمان عوامل فرهنگی اجتماعی عوامل جغرافیایی شرایط آب و هوایی برنامه فیزیکی طرح خواسته کار فرما مقیاس و تناسبات بررسی مصالح و تکنولوژی ساخت بنا ابعاد انسانی و فضاهای معماری (حرایم) و الزامات تاسیساتی

روش های مختلف طراحی معماری

روش طراحی فرم گرا که برای طراحی بناهایی مثل سینما، تئاتر، موزه، فرهنگسرا و تا حدودی مذهبی می توانیم از چنین سبک و سیاقی استفاده کنیم.
2 روش طراحی عملکرد گرا که برای طراحی ساختمان هایی مثل بیمارستان، مدرسه ها و برج های مسکونی مورد استفاده قرار می گیرد.س

سینگ ظرفشویی

از جنس استیل یا فایبر گلاس می باشد . همچنین از مهمترین لوازم آشپزخانه نیز می باشد . از به صورت سر پایی استفـــــاده میشود تا دید ومنظر مناسبی را برای استفاده کننده ایجاد کند . این چشم انداز ممکن است مستقیمـــــا بـــا فضای بیرونی رابطه داشته بـاشد و یا از طریـــــق فضای صبحــــانه خوری تــــامین شود . ماشین ظرف شویـــی در صورت لـــــــزوم می توانــــد از مـــــحل سینــــــگ ظرفشویی قابل دسترسی باشد . سینگ ظرفشویی نیاز به 60 الی 90 سانتیمتر میز کار خواهد داشت ( از دو طرف ) .

ارتباط فضــای نشیمن با آشپزخانه

در واحدهای مسکونــــی که دارای فضــــای مستقـل برای پــــذیرایی از میهمان می باشد برای تقــــویت رابطه بین مـــــــادر و اعضای خانواده می توان رابطه بین نشیمن خانوادگــی و آشپزخانه را به نحوی طراحی کرد که امکان دید از فضای آشپزخانه به نشیمن وجود داشته باشد .